Rejestracja na języki dla studentów II semestru*
27 czerwca 2022

Kiedy? 29 czerwca (środa), w godz. 8.00-20.00

Gdzie? USOSWeb, zakładka Rejestracja

Jakie języki?

Do wyboru macie angielski, niemiecki, rosyjski. W USOS macie dostęp do rejestracji na angielski (kod z symbolem JA) i niemiecki (kod z symbolem JN). Jeśli chcecie dołączyć do grupy języka rosyjskiego, wypełnijcie formularz: https://forms.office.com/r/0ahdeGNQzW UWAGA! Wybieramy tylko jeden język – jeżeli zarejestrowaliście się na niemiecki, nie zapisujecie się już na angielski, pomimo że  ta druga rejestracja też jest dla Was dostępna.

Jakie poziomy?

Wszystkie lektoraty to poziom minimum średniozaawansowany, nie ma grup początkujących. Nie musicie wybierać języka, z którego pisaliście maturę, może to być Wasz drugi język ze szkoły średniej, ale na pewno nie może to być język, którego się nigdy nie uczyliście. 

Osoby, które wybierają lektorat języka angielskiego, prosimy o równoczesne wypełnienie Placement Test, który znajdziecie tutaj: https://forms.office.com/r/4SsUne34gw

Link do słuchania: BRE_course_placement_test2_00.mp3  Test jest aktywny do 1.07.2022

Którą grupę wybrać?

Jeżeli jesteście studentami licznego kierunku, przy zapisach na angielski zobaczycie kilka grup. Zapisujecie się do dowolnej grupy, a my na podstawie wyników placement testu ewentualnie przeszeregujemy Was do innej grupy, odpowiadającego Waszemu poziomowi biegłości językowej. Ponadto, przez pierwsze dwa tygodnie semestru zimowego prowadzący zastrzegają sobie prawo do zmian w grupach.

W przypadku języka niemieckiego, zapisujemy się do grupy ogólnowydziałowej, przeznaczonej dla wszystkich studentów danego Wydziału.

Zestawienie kierunków, na których prowadzona jest rejestracja, oraz kodów przedmiotów i szczegółów grup znajdziecie w pliku poniżej.

Pytania i wątpliwości?

Piszcie na zofia.heliasz@pbs.edu.pl, zapraszam do kontaktu! 

*) plus 5. semestr niestacjonarnego Transportu

 

instrukcja