olimpiada - wyniki
11 marca 2024

Wyniki 1. Etapu XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego Wyższych Uczelni Technicznych

----------------------------

W tegorocznej, XXV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego Wyższych Uczelni Technicznych wzięło udział ośmiu studentów naszej uczelni. Z ogromną radością informujemy, że do Etapu 2. zakwalifikowani zostali czterej spośród nich

Warto wspomnieć, że lista uczelni obejmuje 14 politechnik oraz Polsko-Japońską Akademię Technik Komputerowych. Do drugiego etapu Olimpiady przechodzi 50 studentów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w teście przeprowadzonym na uczelniach macierzystych dnia 19 stycznia br.

Gratulujemy naszym studentom sukcesu i życzymy powodzenia w kolejnym etapie konkursu!

Dziękujemy również wszystkim uczestnikom 1. Etapu i życzymy sukcesów w następnej edycji Olimpiady.